Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > školní rok 21/22 - 2. stupeň > 8B - Bc. Vojtěch Wagner

8B - Bc. Vojtěch Wagner

7B.jpg

Tak to jsme my

a vítáme Vás všechny na stránkách třídy. Jak vidíte, minulý školní rok nám přinesl spoustu různých omezení. Ten nový začal lépe a doufejme, že to tak vydrží. 

ZÁŘÍ  

Každý školní rok začíná opakováním toho, co jsme se naučili v tom předchozím. Pořádný start byl tentokrát opravdu důležitý, vždyť jsme se dlouho učili z domova. Ve sportu jdeme ale rovnou naostro. 

Dne 21. září  se dvě žákyně naší třídy zúčastnily spolu s dalšími sportovci okresního kola soutěže mezi školami v přespolním běhu. Soutěž se vydařila a Eliška s Majdou si přivezly kromě zážitků i bronzové medaile za třetí místo. GRATULUJEME jim, stejně jako všem dalším členům týmu.

Naše děvčata.jpg 

O dva dny později, dne 23. září  nás navštívili studenti střední zdravotnické školy v Karlových Varech a připravili si pro nás besedu na téma první pomoc a její důležitost pro záchranu lidského života. 

ŘÍJEN

V říjnu už jede škola naplno, i tak si umíme udělat čas na další akce. Tu první si pro nás připravili naši starší spolužáci ze střední školy. Dne 7. října jsme se hravou formou v rámci Techmánie seznámili s vyučovanými obory naší střední školy a vše si náležitě odzkoušeli na vlastní kůži. Bylo to moc zajímavé, akce se nám líbila a děkujeme za ni. Pokud se chcete s námi podívat na fotogalerii, použijte tento odkaz.

https://www.zonerama.com/SSZSaMSKraslice/Album/7726357

DOUČOVÁNÍ - od 8. října škola nabízí svým žákům doučování jako pomoc pro zmírnění následků výpadku prezenční výuky v loňském školním roce a pro lepší zvládnutí výuky letošní.  

PIŠQWORKY - dne 13. října se družstvo naší třídy zúčastnilo školního kola turnaje v piškvorkách. Turnaj jsme si užili, postupujícím týmům budeme fandit a už teď držíme palce do oblastního kola. 

20. října 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.