Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda s myslivcem v MŠ

Beseda s myslivcem v MŠVe středu 14.12. proběhla v MŠ beseda o přikrmování zvěře. Děti se dozvěděly, která krmiva jsou vhodná pro zvířátka v zimě. Krásné vyprávění nám zpestřila psí fenka, která ukázala dětem, jak umí plnit úkoly, jež jí zadával páníček. K celému povídání jsme měli pracovní list a díky panu Ksandrovi se podařilo všem dětem zadané úkoly splnit. Děkujeme za velmi přínosnou besedu.
L. Gabčová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.