Základní škola - 2. stupeň

Štítky:

Novější 1 3 7 12 18

Okrskové kolo ve volejbalu

Dne 6. 3. jsme se v Sokolově zúčastnili okrskového kola turnaje škol ve volejbalu. Tomuto sportu se věnujeme krátce, a tak jsme byli zvědavi na poměřování sil. Atmosféra byla pěkná a vydržela po celou dobu turnaje. Běžné byly i projevy fair play.

Více

Publikováno 14. 3. 2024 11:38

Třída 8.A na exkurzi v Praze

Datum konání: 12. 3. 2024

Pražský hrad je zapsán v Guinessově knize rekordů jako největší hradní komplex na světě a rozhodně každý by měl vidět Chrám svatého Víta... Proto jsme se také my vydali na výpravu po stopách našich prvních knížat a králů a nechali se ohromit jejich odkazem.

Datum konání: 21. 2. 2024

Dne 21.2.2024 se zúčastnili žáci naší školy Zeměpisné olympiády v Sokolově. Naši školu reprezentovali David Fučikovský, Anna Horáková, Lukáš Stropek, Jakub Fajt a Matěj Kočí.

Více

Publikováno 26. 2. 2024 8:07

Ekonomická olympiáda 2024

Datum konání: 15. 1. 2024 - 2. 2. 2024

V druhé polovině ledna probíhala školní kola třetího ročníku Ekonomické olympiády. Naši žáci se zúčastnili v opravdu vysokém počtu. Přestože se nikomu nepodařilo postoupit do celostátního kola, ostudu si rozhodně neudělali. Ve školním kole se umístila na třetí příčce Adéla Prýmková ze 7.

Datum konání: 6. 2. 2024

Tradiční únorovou sportovní soutěží je šplh. Letošní okresní kolo proběhlo v úterý 6. února v Chodově. Každý účastník měl k dispozici čtyři pokusy, výkony byly často velmi vyrovnané.

Více

Publikováno 7. 2. 2024 8:22

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2024

Datum konání: 1. 2. 2024

Okresního kola vědomostní soutěže se za naši školu zúčastnili tři úspěšní řešitelé kola školního. Všichni tři se prezentovali pěknými výkony. Lukáš Račko obsadil 12.místo, Viktorie Anna Souhradová 10. místo a Nikola Šuláková dokonce 4.místo, první nepostupové, když jí do postupu a souběžně ke 3.

Více

Publikováno 6. 2. 2024 12:57

Vynálezce

První pololetí je za námi, vysvědčení rozdána, tak proč za odměnu nevyrazit třeba do kina. Šestky, sedmičky a osmičky si užily odpočinkový den a zhlédly film ,,Vynálezce" o životě Leonarda Da Vinci. Často se nestává, abychom měli kino jen pro sebe.

Více

Publikováno 5. 2. 2024 8:37

Hrátky s češtinou 2024

Datum konání: 22. 1. 2024

Hrátky s češtinou jsou obdobou Olympiády v českém jazyce, která je určena žákům 8. a 9.tříd. Ve školní soutěži řeší šesťáci i sedmáci logické gramatické úlohy a píšou sloh na dané téma. Ve třídě 7.A zvítězil George Müller, 2.