Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třída 1.B se představuje

Třída 1.B se představujeS novým školním rokem 2016/2017 jsou tady i noví žáčci, kteří jsou hned od samého počátku velmi pilní a šikovní. Už umíme tří písmenka a na další se moc těšíme, protože čím více jich budeme umět, tím dříve budeme moci číst a získávat nové vědomosti. Posledním písmenkem, které jsme se naučili, bylo písmeno L, ze kterého jsme si vytvořili písmenkový les. Tímto lesem budeme nyní procházet a své znalosti spojené s novým písmenkem i nadále upevňovat. Během vyučování zapojujeme různé didaktické hry, které nám s učením pomáhají. Začínáme pracovat i ve skupinách, abychom uměli spolupracovat a navzájem si pomáhat. Jednou za měsíc si uděláme barevný pátek, tedy den, kdy všichni přijdeme oblečeni v jedné barvě. Sami vidíte, jak nám to všem na modrý pátek slušelo.
Mgr. A. Baníková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.