Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výlet do Fantazie a Elektrovandr s Upírem v Jindřichovicích

Výlet do Fantazie a Elektrovandr s Upírem v JindřichovicíchMinulý týden se děti ze školy i z mateřské školy vydaly na výlet do zábavného centra Fantazie v Sokolově. Díky rodině Zahradníků, která nám nabídla slevové vstupenky a wouchery měly děti možnost užít si krásné dopoledne plné pohybu a dovádění. Občerstvení, obsluha i zázemí bylo pro nás připraveno na jedničku. Děkujeme tímto Lindě Neumannové, která nám pobyt ve Fantazii zajistila. Určitě si krásný den ještě někdy zopakujeme.
I do naší obce zavítal pan Upír Krejčí se svým projektem Elektrovandr. Zábavnou formou jsme se dozvěděli, co je to vysloužilý elektrospotřebič, z čeho se vlastně skládá a jak dál se zpracovává. Prozradil nám, kolik už takových elektrospotřebičů při svém putování po celé republice nasbíral. Děti si přinesly z domova různé věci jako rádia, telefony, baterie, vysavače, lampičky, nářadí,… Hravou formou za doprovodu hudby a tance děti posádce předaly do Recyklostroje vysloužilé věci. Za ně byly poté odměněny drobnostmi.
M. Némethová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.