Štítky:

Florbalový turnaj 1.stupně

Datum konání: 14. 12. 2023

1. stupeň ZŠ

Český florbalový svaz uspořádal okresní turnaj školních týmů. Zúčastnilo se ho 16 chlapeckých a 12 dívčích družstev.

Více

Publikováno 20. 12. 2023 12:40

Druháci na hradě Loket

Datum konání: 11. 12. 2023

Zimní výlet na hrad Loket byl pro naše druháky v pondělí 11. prosince úžasným předvánočním zážitkem. Děti si s průvodcem prohlédly prostory hradu, kde je připravena speciální výstava „Vánoce v Krušnohoří“, zaměřená na historii vánočních svátků v našem regionu.

Více

Publikováno 13. 12. 2023 8:23

Basketbal 2023 - okresní kola 1.stupně

Datum konání: 7. 12. 2023

V úterý 5.12.2023 proběhlo v Sokolově okresní kolo basketbalu dívek. Turnaje se zúčastnilo 5 škol. Přesto, že naše družstvo přijelo oslabené, všechny zápasy vyhrálo celkem jednoznačně. Děvčata postupují do krajského kola z prvního místa.

Více

Publikováno 11. 12. 2023 8:48

Okresní kolo v plavání 1.stupně

Datum konání: 30. 11. 2023

Dne 24.11.2023 se konalo v Sokolově okresní kolo v plavání žáků 1.stupně. Celkem se zúčastnilo 7 škol a naši žáci vybojovali krásné 4. místo, přestože neměli možnost si své dovednosti natrénovat. Jan Bíba dosáhl vynikajících výsledků a ve volném stylu získal 1.místo.

Více

Publikováno 1. 12. 2023 8:33

Svatý Martin

Datum konání: 10. 11. 2023

V pátek jsem využila spojení čtvrtých tříd k projektovému dni o sv. Martinovi. V průběhu hodin CJL, CJS a MAA jsme ve skupinách zpracovali třístupňovou myšlenkovou mapu – co víme na začátku dne, co po aktivitách s videem a co po aktivitách s textem.

Více

Publikováno 14. 11. 2023 13:03

Stolní tenis 2023 - okresní kolo 1.stupně

Datum konání: 9. 11. 2023

Dne 9.11.2023 se na naší škole konalo okresní kolo Sportovní ligy 1. stupně ZŠ ve stolním tenise. Naši školu reprezentovali žáci a žákyně z 5.A - Sofie Langhammerová, Karin Löfflerová, Matyáš Blanický a Radek Stehlík. Z celkového počtu šesti aktivních týmů se naši reprezentanti umístili na 5.

Kraslice dříve a dnes

Využili jsme slunného podzimu a vydali se s dětmi poznávat historii Kraslic. V projektu Kraslice dříve a dnes jsme s žáky čtvrtých ročníků prvně obešli podle plánku města historická místa, kde podle starých fotografií měli nalézt a na své mobilní telefony vyfotit nynější podobu míst.

Více

Publikováno 7. 11. 2023 9:00

Halloween ve 4.třídách

Halloweenské strašidelné učení ve škole čtvrťákům nestačilo, a tak se s paními učitelkami rozhodli strávit ve škole i noc. Noční škola není pro slabé povahy, protože to všude zvláštně bouchá a skřípe a také stíny mají jinou moc než ve dne.

Více

Publikováno 6. 11. 2023 10:36

Okresní kolo ve šplhu - 1.stupeň

Datum konání: 24. 10. 2023

24.10.2023 se konalo okresní kolo ve šplhu dětí  2. – 5. ročníku. Naše děti jely soutěžit na ZŠ do Sokolova a obsadily 7. místo.  Nejlépe se dařilo Růžence Barešové, která svým výkonem 6,64 s dosáhla na třetí místo ve své kategorii.