Celý týden se děti a žáci seznamovali se základními i podvojnými barvami. Každý den poté přišli oblečeni v barvách konkrétního dne. V pondělí si děti z MŠ namalovaly duhu, školáci prstem namalovali vše, co je žluté, ochutnali citron.

Více

Publikováno 28. 3. 2023 9:28

Olympiáda v anglickém jazyce 23

Datum konání: 23. 3. 2023

Naši školu reprezentovali Tobias Langhammer v kategorii IA a Sára Červenková v kategorii IIA. Ve velké konkurenci Sára obsadila sice nepříliš populární, ale přesto úžasné 4. místo.

Více

Publikováno 23. 3. 2023 13:38

Lotrando a Zubejda

Datum konání: 22. 3. 2023

1. stupeň ZŠ

Celý první stupeň a mateřinka si užily známou pohádku Lotrando a Zubejda, kterou děti znají z televizních obrazovek. Mohly si tak písničky notovat společně s herci a vytvořit skvělou atmosféru. Pohádka se dětem moc líbila a těšíme se na další.

Více

Publikováno 22. 3. 2023 12:29

Karlovarský skřivánek - národní finále

Po 27. byla letos vyhlášena tato soutěž v sólovém zpěvu. Pořadateli jsou Mezinárodní pěvecké centrum A. Dvořáka a ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary. Smyslem soutěže je vytváření příležitostí pro talentované žáky, přičemž pro mnohé je toto vůbec první zkušenost s veřejným sólovým vystoupením.

Více

Publikováno 22. 3. 2023 8:21
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Den pro ženy

Při letošních oslavách MDŽ, které pořádá MKC Kraslice, jsme opět přispěli svou troškou. Tentokrát jsme si připravili scénku "Ženy ve frontě". Vzhledem k reakcím publika se, myslím, zadařilo většinu přítomných dam vskutku pobavit. Každopádně my jsme si to užili maximálně.

Více

Publikováno 22. 3. 2023 8:18

Lesnická soutěž YPEF

Datum konání: 21. 3. 2023

Také letos jsme se zúčastnili lesnické soutěže YPEF. Přestože jsme pár dní před konáním z důvodu nemoci museli změnit 2 členy tříčlenného týmu, obsadili jsme krásné 5.místo. Profesionálně připraveného školního kola na SLŠ ve Žluticích se zúčastnilo 17 týmů, z toho 9 v mladší kategorii.

Více

Publikováno 21. 3. 2023 8:08

Polytechnická liga 2023

Datum konání: 16. 3. 2023

Ve čtvrtek 16.3.2023 se u nás v budově střední školy konala Polytechnická liga. Tuto akci pořádá Hospodářská komora ČR v rámci projektu „Implementace Krajského akčního plánu 2 v Karlovarském kraji“ a má za cíl i v našem kraji podporovat technické vzdělání.

Více

Publikováno 20. 3. 2023 13:53

Školákem nanečisto 1

Ve čtvrtek 16. března jsme přivítali budoucí prvňáčky a jejich rodiče ve třídě současných žáků prvního ročníku. Zde měly děti možnost vyzkoušet si  zábavou formou různé školní dovednosti. Svou šikovnost a zručnost také ukázaly při zdobení triček, která si na závěr s nadšením odnesly domů.

Více

Publikováno 20. 3. 2023 8:27

Ukliďme Česko 23

Datum konání: 31. 3. 2023

Do projektu Ukliďme Česko se žáci základní školy zapojí v pátek 31.3.2023.

Více

Publikováno 20. 3. 2023 8:25

Okresní kola v basketbalu 2.stupně

Datum konání: 15. 3. 2023

V okrskových kolech sportovní ligy škol v basketbalu zvítězily naše týmy mladších žákyň i starších žáků, mladší žáci obsadili 2.místo a starší žákyně 3. místo. Družstva z 1. i 2. míst postoupila do okresního kola této soutěže.