image
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda s bývalými absolventy

Beseda s bývalými absolventy



Datum konání:
27. 3. 2026

V uplynulých dnech navštívili naši školu dva bývalí žáci – Marek M. a Petr F., kteří si připravili prezentaci pro žáky 8. ročníků. Jejich cílem bylo představit svou současnou střední školu. Během své prezentace nám přiblížili, jak to na jejich škole chodí, jaké obory je možné studovat, jak vypadá běžný školní den a jaké předměty se u nich vyučují. Nezůstali však jen u povídání. Předvedli nám také názorné ukázky, díky kterým jsme si mohli lépe představit praktickou stránku studia.  Celá prezentace byla velmi pěkně připravená a bylo vidět, že to chlapce baví. Svým nadšením dokázali zaujmout a předat důležité informace poutavou formou. Děkujeme chlapcům za jejich čas i ochotu podělit se o své zkušenosti a přejeme jim mnoho úspěchů ve studiu. 

Fotogalerie