Dnešní den na naší škole nepatřil lavicím, ale kouzlům a fantazii. Havlíčkovka se proměnila v akademii čar a kouzel, kde chodby i nádvoří zaplnil smích a pravá magie. Velké uznání patří čtvrťákům, kteří se stali mistry magických nauk a pro mladší spolužáky připravili dopoledne plné dobrodružství. Létalo se na košťatech, míchaly se lektvary a zachraňovalo se pomocí kouzelných hůlek. Děkujeme žákům 4. tříd i jejich paním učitelkám za tento nezapomenutelný a kouzly protkaný čas.
Obrovské poděkování patří paní Všetečkové a obchodu Rossmann v Klingenthalu za štědrou nadílku - dvě tašky čokoládových zajíčků. Naši žáci 1. stupně si po čarodějnickém reji mohli užít sladkou tečku, která jim zpříjemnila prodloužený víkend a zmizela s podezřelou rychlostí. Děkujeme za milé gesto a radost, která byla opravdu k "sežrání"
Fotogalerie