image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Celodenní výlet do Bečova

Celodenní výlet do BečovaDatum konání:
11.5.2023

Jindřichovické děti měly možnost navštívit Bečovskou botanickou zahradu. Počasí bylo jako malované a o to krásnější byla komentovaná prohlídka, kterou nám průvodce věnoval. V rámci celé zahrady byly k vidění známé i exotické rostliny a dřeviny. Děti se o každé z nich dozvěděly spoustu nových poznatků, osvojily si již známé vědomosti. Po zásluze byly od pana průvodce pochváleny za správné odpovědi. Nechyběla volná chvilka se spoustou aktivit na hřišti. K obědu potom starší děti těm mladším opekly špekáček a všichni jsme si náramně pochutnali. Zpáteční cesta utekla velice rychle a již teď se těšíme na další výlet, tentokrát na Biofarmu Kozodoj.

                                                                          Kolektiv ZŠ a MŠ Jindřichovice

 Bečov J.jpg

 

Foto zde