Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den v přírodě 2022

Den v přírodě 2022Letošní projektový den Den v přírodě se opět velmi vydařil. Žáci 2.stupně strávili 5 vyučovacích hodin v krásné přírodě v okolí našeho města. Vydali jsme se po stopách památných stromů Kraslicka. Šesťáci navštívili Císařské duby v centru města a potom se vydali na Loupežnickou stezku. Sedmáci se vyšplhali na Sněžnou za památnými lípami a osmáci pátrali po Zelenohorské hrušce dobře ukryté v zarostlém lese. Deváté ročníky si vyjely na Nancy za úchvatným javorem klenem. Všichni žáci po cestě plnili nelehké přírodovědně zaměřené úkoly a samozřejmě si užívali pobyt venku. 

Ing. Iva Germušková

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.