V uplynulých dnech se na naší škole uskutečnilo školní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, které je každoročně zaměřeno především na znalosti pravidel silničního provozu. Žáci si mohli ověřit, jak dobře se orientují v dopravních předpisech a bezpečném chování na silnici. Písemné testy nám nominovaly 4 zástupce, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole. Za mladší družstvo nastoupí: Ema R., Terka S., Jakub K. a Adam S. Ve starším družstvu se za nás postaví Terka K., Denisa S., Tadeáš K. a František P. Všem moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí.