Při hodině zeměpisu v 7.B jsme probírali Japonsko. Abychom se této zajímavé zemi přiblížili trochu více, vyzkoušeli jsme si, jak chutná tradiční japonský nápoj ze zeleného čaje zvaný Matcha. Někteří konstatovali, že jim to připomíná chuť sena nebo zmoklé trávy a někteří si ho hned zamilovali.