image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Logická olympiáda 2022

Logická olympiáda 2022Poslední kategorie ve školním kole Logické olympiády došla do svého zhodnocení, a tak se i my můžeme ohlédnout za tím, jak byly naše děti šikovné.

V kategorii A2 dosáhla Ema Rödlingová z 2. A na první příčku, tento výsledek je zároveň celkovým třetím místem v kole krajském. V kategorii A se vybojovala třetí místo Anna Marie Winkelhöferová ze 4. A, druhé místo umístil Čeněk Stehlík z 3. B a první místo Radek Stehlík ze 4. A. Bratři Stehlíkovi si svým výkonem zajistili postup do krajského kola. V kategorii B obsadil 3.místo Karel Stellner z 8. A, druhou příčku obsadila Natálie Josefína Babková z 8. B a první místo Sára Červenková z 9. B. Natka a Sára si svým výkonem také zajistily účast v krajském kole.

Všem zúčastněným chceme poděkovat za pěkné výkony. Postupujícím do krajského kola budeme držet již tento pátek 4. 11. 2022 pěsti, aby jim sedli otázky a ukázali, co v nich je, i v kole krajském.

Mgr. Iva Sokolová, Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Fotogalerie úspěšných řešitelů zde