Jaro, jaro, už je čas, tak přijď rychle mezi nás. Děti z MŠ se vydali pozorovat změny v přírodě a společně "volali jaro". Učili se mít přírodu rádi a chránit ji. Tvořili jarní obrázky, přednesli si jarní básničku a užili si krásné počasí venku. Věnovali se také tématu povolání. Zaměřili se na rozvoj řečových dovedností a podporu samostatného vyjadřování.