Každé jaro ve školním sportu patří atletice, která bývá nazývána královnou sportu. Letošního okresního kola se 13. května zúčastnilo pouze početně slabší družstvo starších chlapců, které se přesto dokázalo prosadit. Závodilo se v běhu na 60 m, běhu na 1500 m, skoku dalekém, skoku vysokém a vrhu koulí. Každý výkon jednotlivce byl přepočítán na body, které pak rozhodovaly o celkovém umístění. O naše nejlepší umístění v jednotlivých disciplínách se postaral František Pflégr 7. místem ve skoku dalekém a Tadeáš Kučera 8. místem ve vrhu koulí. V celkovém hodnocení si naši kluci za účasti 102 závodníků vybojovali dobré umístění. Petr Pacík obsadil 11. místo, Lukáš Stropek 25. místo, František Pflégr 29. místo, Tomáš Erd 34. místo a Tadeáš Kučera 38. místo. Blahopřeji a děkuji za dobrou reprezentaci školy.