Včera jsme vyměnili hračky za školní lavice a vyrazili na návštěvu do 1.A. Naši budoucí školáci si vyzkoušeli, jaké to je dávat pozor, prohlédli si slabikáře a spolu s velkými kamarády plnili první úkoly. Děkujeme dětem i paní učitelce za tak vřelé a milé přijetí. Děti odcházely s úsměvem a velkým těšením na září.