Základní škola - 1. stupeň

Základní škola - 2. stupeň

Štítky:

Únor 2024 ve školní družině

V únoru jsme si v družině užívali masopustní veselí. Všichni soutěžili v různých disciplínách, vyráběli si masky a zdobili oddělení. Také proběhl turnaj v kuželkách mezi prvňáčky a druháčky. O pár bodů vyhráli druháci. Když nám počasí dovolilo, chodili jsme na školní hřiště.

Více

Publikováno 27. 2. 2024 9:16

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Datum konání: 21. 2. 2024

Dne 21.2.2024 se zúčastnili žáci naší školy Zeměpisné olympiády v Sokolově. Naši školu reprezentovali David Fučikovský, Anna Horáková, Lukáš Stropek, Jakub Fajt a Matěj Kočí.

Více

Publikováno 26. 2. 2024 8:07

Ekonomická olympiáda 2024

Datum konání: 15. 1. 2024 - 2. 2. 2024

V druhé polovině ledna probíhala školní kola třetího ročníku Ekonomické olympiády. Naši žáci se zúčastnili v opravdu vysokém počtu. Přestože se nikomu nepodařilo postoupit do celostátního kola, ostudu si rozhodně neudělali. Ve školním kole se umístila na třetí příčce Adéla Prýmková ze 7.

Více

Publikováno 23. 2. 2024 12:30

Příklad dobré praxe – absolvent naší školy předává zkušenosti stávajícím studentům

Datum konání: 23. 2. 2024

Studenti naší střední školy vykonávají od 2. ročníku odbornou praxi v místních firmách pro uplatnění v oboru, který u nás studují. Již druhým rokem umisťujeme studenty strojních oborů také ve firmě Zámečnictví B&H-Adam Babka, kterou založil v roce 2020 absolvent naší školy.

Autor: Mgr. Lenka Semrádová Publikováno 20. 2. 2024 13:02

Výsledky přijímacích zkoušek "nanečisto"

Datum konání: 12. 2. 2024

Během pondělního dne u nás proběhly přijímací zkoušky "nanečisto". Žáci z našeho regionu dostali příležitost zjistit, jak přijímací zkoušky vypadají. Zažít si méně známé prostředí a dozvědět se, kde ještě potřebují přidat. Celkem se zkoušek zúčastnilo přes 50 žáků.

Datum konání: 6. 2. 2024

Tradiční únorovou sportovní soutěží je šplh. Letošní okresní kolo proběhlo v úterý 6. února v Chodově. Každý účastník měl k dispozici čtyři pokusy, výkony byly často velmi vyrovnané.

Více

Publikováno 7. 2. 2024 8:22

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2024

Datum konání: 1. 2. 2024

Okresního kola vědomostní soutěže se za naši školu zúčastnili tři úspěšní řešitelé kola školního. Všichni tři se prezentovali pěknými výkony. Lukáš Račko obsadil 12.místo, Viktorie Anna Souhradová 10. místo a Nikola Šuláková dokonce 4.místo, první nepostupové, když jí do postupu a souběžně ke 3.