image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Atletický čtyřboj 2023

Atletický čtyřboj 2023Datum konání:
27.9.2023

Dne 26.9.2023 se zúčastnili žáci naší školy atletického čtyřboje v Chodově v kategorii starší žactvo. Školu reprezentovali Zdeněk Bíba, Martin Hudeček, Patrik Tolvaj, Aleksandr Sukhovoj, Karel Stellner, Kateřina Nekolová, Julie Šimková, Anna Horáková, Elen Scheibner a Julie Křehká. Chlapci skončili na desátém místě a děvčata se umístila také na desátém místě. Jmenovaným děkuji za reprezentaci školy a věřím, že příště se jim bude dařit lépe.                    

Mgr. Libor Bříza

 

Dne 27.9.2023 se naši žáci a žákyně 6. a 7. tříd (ročníky 2010 - 2012) zúčastnili atletického čtyřboje na atletickém stadionu v Chodově. Mezi velmi silnou konkurencí jsme si počínali důstojně, a byť jsme v případě chlapců skončili na 12. místě a v případě dívek na 9. místě, lze vyzdvihnout výkon Veroniky Štorkové a Terezy Kučerové, které obě zaběhly na trati 60 m čas pod 10 sekund, konkrétně Veronika tuto trať zvládla za 9,91 sekundy a Tereza zvládla tuto trať za 9,97, což je řadilo do první třetiny tabulky. Tereza Kučerová dále zazářila v hodu kriketovým míčkem, kdy přehodila hranici 30 metrů, konkrétně 32,95 metrů. Z chlapců je třeba vyzdvihnout Petra Pacíka, který 60 metrovou trať zdolal za 9,55 sekund. Dobře si počínal i ve skoku vysokém, kdy překonal výšku 125 cm, což ho řadilo do první třetiny tabulky. Vyzdvihnout můžeme i výkon Tadeáše Kučery, který v disciplíně hodu kriketovým míčkem překonal hranici 40 metrů, konkrétně 41,3 metry, čímž se taktéž zařadil do první třetiny tabulky této disciplíny. Všichni naši závodníci sportovali v duchu fair play, na své výkony se plně koncentrovali a drželi se hesla: "Když nemůžeš, tak přidej víc!"

Sportu zdar!

Tomáš Souhrada, DiS. 

 

Atletický čtyřboj.jpg

Foto zde