Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Atletický čtyřboj

Atletický čtyřbojDne 20.9.2022 se mladší žáci naší školy zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje v Chodově. Chlapecký tým ve složení Patrik Pohlodko, Petr Fajt, Dominik Velíček, David Vaníček a Daniel Klepáček obsadil slušné 8. místo. Děvčatům (Laura Habalová, Kateřina Nekolová, Claudie Kučerová, Kristýna Lédlová a Julie Šimková) se dařilo o poznání lépe a vybojovala pěkné 6. místo. Individuálním výkonem se blýskli Patrik Pohlodko, který hodem 40,26 m dosáhl na druhý nejlepší výkon v hodu míčkem, a Kateřina Nekolová – ta hodem 33,69 m obsadila 3. místo ve stejné disciplíně.

                                                                            Mgr. L. Bříza

První soutěží letošního školního roku byl atletický čtyřboj. Ve středu 21. září své síly poměřili v Chodově žáci a žákyně osmých a devátých tříd. Každý soutěžící absolvoval běh na 60 m, dále děvčata na 800 m a chlapci na 1000 m. Následoval hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí a skok do výšky nebo do dálky. Naši školu reprezentovali Julie M. Hrubá, Natálie Kadlecová, Magdaléna Müllerová, Eliška Slabá, Barbora Vopatová, Zdeněk Bíba, Martin Hudeček, Jakub Pouzar, Karel Stellner a Matěj Šrail. Počasí bylo studené, závodníkům příliš nepřálo. Odhodlání zůstalo, a tak bylo výsledkem našeho snažení alespoň překonání dvou školních rekordů Matějem Šrailem a Magdalénou Müllerovou. Všem závodníkům chci poděkovat za reprezentaci školy.

Bc. V. Wagner

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.