image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Atletický trojboj 2024

Atletický trojboj 2024Datum konání:
29.5.2024

Soutěž atletického trojboje proběhla v náhradním termínu ve středu 29.5.2024. Za účasti devíti družstev soutěžili žáci a žákyně v mladší (1. – 3. ročník) a starší ( 4. – 5. ročník) kategorii. Všechny děti běhaly sprint na 50 m, skákaly do dálky a házely kriketovým míčkem. Starší kategorie navíc ještě běhala štafetu 4 x 50 m. Družstvo mladších ve složení Barbora Bogyó, Tereza Suchánková, Jindřich Šamulka, Adam Sedláček skončilo na osmém místě. Starším dětem se dařilo více, Anna Marie Winkelhöferová, Sofie Langhammerová, Karel Kindrat a Matyáš Blanický vybojovali 5. místo. Všem patří velké poděkování za reprezentaci školy.

                                                                  Mgr. E. Břízová

Atletický trojboj.jpg

Foto zde