image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basket mladších žákyň - okresní kolo

Basket mladších žákyň - okresní koloDatum konání:
19.4.2024

Děvčata postoupila do okresního kola v basketbalu mladších žákyň do Sokolova (29.4.2024). Celkem se sešla 4 družstva – ZŠ Rokycanova, ZŠ Švabinského, ZŠ Chodov a my. První zápas nám chvilku trvalo, než jsme se rozehrály a rozkoukaly. Povedly se nám i hezké akce, ale soupeř byl silnější. V dalších zápasech jsme se zlepšovaly, ale soupeři využívali našich chyb. I přes silné soupeře si děvčata turnaj užila. Za reprezentaci školy děkuji Janett Darányiové, Meli Pohlodkové, Kačce Kodadové, Marušce Oborníkové, Šárce Šikýřové, Míše Polenové a Elišce Gerdové.

                                                                  Mgr. K. Studeníková

Basket - ml. žky.jpeg

Foto zde