Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal na střední škole

Basketbal na střední školeDružstvo chlapců střední školy se zúčastnilo okresního kola v basketbalu v Sokolově. Výběr byl složen z žáků maturitního i učebního oboru. Naše družstvo prohrálo s výběrem ISŠTE Sokolov, Gymnázium Sokolov, Obchodní akademie Sokolov. Za všechna tato mužstva nastoupili žáci, kteří hrají basketbal závodně. Našim chlapcům se přece jen podařilo porazit 6:2 výběr Živnostenské školy Sokolov a obsadili celkové 4. místo. Děkuji chlapcům za dobrou reprezentaci školy.

Ivana Krištůfková

 

 

Foto zde

 

 

 

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.