Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda o kočičím útulku

Beseda o kočičím útulkuV pondělí 12.12. se po dvouleté odmlce vrátil náš tradiční školní jarmark. Část výtěžku poputuje kraslickému kočičímu útulku Konec toulání. Děti se proto na besedě s hlavní tváří útulku Sašou Jančovou seznámily s funkcí útulku i s příběhy opuštěných a týraných kočičích svěřenců. Také se pomazlily s některými zachráněnými odrostlými koťaty. Jaroušek, Jaruška a Krteček mají pohnutý osud, ale naše děti věří, že se i jejich přispěním bude kočičákům v našem městě dařit lépe. Za 7.A a třetí třídy děkujeme Saše Jančové za poučnou besedu. 

Mgr. Iva Sokolová 

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.