image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda s budoucím právníkem na SŠ

Beseda s budoucím právníkem na SŠDatum konání:
29.3.2023

Ve druhém ročníku máme ve výuce občanské výchovy mnoho zajímavých témat. Jedním z nich je téma Povolání právníka". Ve čtvrtek jsme měli možnost si poslechnout výklad o právnických povoláních. Přišel mezi nás student pátého ročníku právnické fakulty Ivan Bartoš. Dozvěděli jsme se, co vše obnáší studium na této fakultě a jaké právnické profese může absolvent této fakulty vykonávat a kde se s nimi můžeme v běžném životě setkat. Žáci měli možnost pokládat dotazy a diskutovat o této problematice s naší návštěvou. Všem se naše posezení líbilo a moji třídu bych chtěla pochválit za pozitivní přístup.      

Mgr. Monika Bladská

 

beseda1.jpgbeseda2.jpg