image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Březen 2024 ve školce

Březen 2024 ve školceNaši předškoláci si vyzkoušeli být školákem nanečisto. 5. a 19. března se podívali do školy. Čekala je tam spousta zábavy a úkolů. Po splnění všech úkolů dostali dárečky. Moc se jim ve škole líbilo a už se těší do první třídy. Navštěvujeme kroužek keramiky a logopedie. Přijelo za námi divadlo a se čmeláčkem jsme společně přivítali jaro. Jako každý rok jsme se byli podívat na výstavě Kraslice v Kraslicích. Nahlédli jsme do tajů zdobení kraslic a výroby panenek z kukuřičného šustí. Navštívili jsme i jarní výstavu, kde jsme také vystavovali svoje výrobky. S našimi rodiči jsme přivítali jaro v podobě tvořivého odpoledne, kde rodiče společně se svými dětmi vytvořili jarní věneček. Nechybělo sladké občerstvení od maminky a babičky Viky a společné zpívání a taneček. Navštívili jsme první třídu paní učitelky Pečenkové, naši předškoláci si vyzkoušeli, jaké to je sedět v lavici a učit se. Čekáme na jaro a už se moc těšíme na další dobrodružství v přírodě.

Kolektiv MŠ

Březen v MŠ.jpg

Foto zde