image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Červen v MŠ

Červen v MŠDatum konání:
30.6.2023

Naše téma bylo: „Voda - zdroj života“. Zkoumali jsme vodu v řece a potoce. Naučili jsme se vodou neplýtvat. Pozorovali jsme lupou okolní svět v trávě. Také jsme si povídali o moři a oceánech. Jací živočichové žijí v mořích. Jaký je rozdíl mezi „sladkou“ vodou a mořem. Chodili jsme do přírody a učili se názvy stromů a květin. Uspořádali jsme poslední výlet do Hřeben na hrad Hartenberg. Prohlídka hradu byla velmi zajímavá, a dokonce jsme viděli i strašidla. Pasování a rozloučení se školním rokem proběhlo na zahradě školy a DDM. Naše děti soutěžily, zazpívaly rozlučkovou píseň a potom následoval slib předškoláka. Na závěr nás čekalo občerstvení a dobroty. Poslední zvonění a předávání štafety proběhlo na nádvoří školy i v kulturním domě.  Budoucí prvňáčci si užili vystoupení žáků 9. tříd, koncert Milana Peroutky, živý fotbálek, fotokoutek a zmrzlinový bar.  Přejeme všem dětem mnoho úspěchů v nové etapě životem.

Kolektiv MŠ

Červen v MŠ.jpg

Foto zde

 

A ještě pár fotografií z Pasování na školáky a z Posledního zvonění:

Foto 1 zde