Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Cesta kolem světa v družině

Cesta kolem světa v družiněCestovní agentura Školní družina vyrazila na desetiměsíční cestu kolem světa. Vydáme se napříč kontinenty a budeme mimo jiné objevovat původ tradic a zvyků. V průběhu cesty se podíváme i na nejvzdálenější místa naší planety. Každý si přijde na své, ochutnáme úžasný koktejl kultur a přírodních krás. Náš itinerář je nabitý. Hned v úvodu navštívíme země plné skřítků, elfů i víl. Poté se přesuneme na území starých Keltů a oslavíme jejich podzimní svátek. Další destinace si budeme poodhalovat postupně. Děti se už těší, jaké zážitky si odnesou a co si na cestách vytvoří.
Přeji šťastnou cestu!
Mgr. V. Habartová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.