Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den otevřených dveří 2023

Den otevřených dveří 2023Datum konání:
13.3.2023

Poslední únorový den se na naší škole otevřely dveře budoucím prvňáčkům a jejich rodinám. Při prohlídce školy je provázeli paní asistentky a žáci devátých tříd. Na jednotlivých stanovištích čekali na děti paní učitelky a páni učitelé se zajímavými aktivitami. Děti si tak mohly vyzkoušet chemické pokusy s neviditelným písmem a fyzikální kouzla, pohladily si zvířátka v zookoutku, programovaly naše beeboty, vyráběly z papíru, zacvičily si v tělocvičně a čekala na ně spousta dalších dobrodružství. Doufáme, že se všichni návštěvníci v naší škole cítili dobře a zažili příjemné odpoledne. 

Mgr. Iva Sokolová 

 

 

Den otevřených dveří.jpg

 

Foto zde 

 

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.