image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den pro školu 2

Den pro školu 2Datum konání:
18.6.2024

18.6.2024 díky projektu Den pro školu navštívil 7.A další velmi zajímavý člověk a to pan Pavel Vaculík. Tento pán je etnolog a koordinátor pro národnostní menšiny a integraci cizinců. Představil nám téma etnomuzikologie. Pan Vaculík nám pouštěl krátké ukázky charakteristické hudby pro jednotlivé kontinenty. Zároveň nám vyprávěl své vlastní zážitky z cest po světě. Bylo zajímavé spojovat si zážitky s hudbou a vnímat, že se Vám vlastně lidé skrze hudbu představují. Prezentují svou historii, mýty a vnímání světa. Byl to velmi zajímavý výlet a moc panu Vaculíkovi děkujeme.

                                                         Mgr. I. Rödlingová

IMG_8876.JPEGIMG_8875.JPEG