image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den pro školy

Den pro školyDatum konání:
14.5.2024

14. 5. 2024 jsme měli opravdu zajímavý den. Paní učitelka třídní nám zařídila besedu s Lucií Polákovou. Paní Poláková je sociální pracovnice a učí na VOŠ v Chebu. Lucie nám vyprávěla svou cestu dobrovolnickým sektorem a nám v průběhu jejího povídání stále více a více padala brada. Paní Lucie se svými aktivitami dostala až na pozici poradkyně prezidenta pro sociální politiku a neziskový sektor. Získala si svým vyprávěním nás všechny, což jsme si na konci potvrdili vzájemnými follows. Neskutečná žena s obrovským nadšením pro věc. Poradila nám mnoho typů, jak pozvednout naše dobročinné akce, a my jí za to děkujeme. Moc děkujeme, Lucie! A také děkujeme paní učitelce třídní, že nám toto zprostředkovala.

Georg Müller a Dominik Červenec ze 7.A

Lucie 7.A.jpg

Foto zde