Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Děti z MŠ na návštěvě v knihovně

Děti z MŠ na návštěvě v knihovněDěti z mateřské školy navštívily Městskou knihovnu Kraslice. Seznámily se s prostředím a podívaly se do dětského oddělení, kde na ně čekala paní knihovnice se zajímavým povídáním o zvířátkách. Dozvěděly se, jak se o knížky starat. Nakonec jim paní knihovnice přečetla pohádku O Křemílkovi a Vochomůrkovi. Těšíme se na další návštěvu.
L. Gabčová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.