image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Duben v MŠ

Duben v MŠDatum konání:
26.4.2023

Duben je měsícem bezpečnosti. Proto jsme poznávali dopravní značky, také jsme nacvičovali bezpečné přecházení po přechodu pro chodce. To bylo tématem dopravní výchovy. Podnikali jsme vycházky do města a na světelnou křižovatku. Navštívili jsme dopravního hřiště, kde jsme se naučili bezpečně jezdit na kolech a koloběžkáchni to, že bez helmy a správné výbavy kola se jezdit nemá.  Oslavili jsme Den Země úklidem v okolí školy. 5.A si pro nás připravila kvízy a malování na téma Den Země. Využili jsme i fotokoutek, kde jsme si pořídili společné foto. Děkujeme. Den jsme zakončili společnou fotografií z dronu. Uspořádali jsme výlet do ZOO Klingenthal. Svezli jsme se vláčkem a poznávali zvířátka v ZOO.  Ještě nás čekal slet čarodějnic plný soutěží a kouzel, čarodějnický tanec a samozřejmě přelet na našich košťatech nad školou.

Kolektiv MŠ

 Duben v MŠ.jpg

 

Foto zde

 

 

Další foto zde