Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Florbal - okrskové kolo (1. stupeň)

Florbal - okrskové kolo (1. stupeň)Ve středu 11.1. pořádala ZŠ Dukelská okrskové kolo ve florbalu pro družstva 1. stupně ZŠ. V kraslické sokolovně se sešlo celkem 6 družstev – 3 chlapecká a 3 dívčí. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a napínavé, o celkovém pořadí rozhodovalo až skóre. Velikou bojovnost prokázali naši chlapci, když se jim podařilo otočit nepříznivý výsledek druhého utkání, ve kterém nakonec zvítězili a vyhráli tak i celý turnaj. Z 1. míst postupují obě naše družstva do okresního kola.
Mgr. E. Břízová


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.