image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Halový minifotbal 1. stupně

Halový minifotbal 1. stupněDatum konání:
12.12.2023

Dne 12.12.2023 se ve sportovní hale ISŠTE Sokolov zúčastnilo družstvo chlapců I.+II. kategorie (2. – 5. třída) ve složení Michal Kašpar, Mikuláš Vašek, Radek Stehlík, Jan Souhrada, Jan Gabčo, Matěj Gabčo a Štěpán Hrubý turnaje v halovém fotbale. Do turnaje se zapojilo celkem 8 týmů. Bohužel nás čekala velmi silná konkurence, jelikož každá účastnící se škola měla družstvo sestavené pouze z aktivních fotbalistů. I přes tento handicap jsme se ale nezalekli a s obrovským nasazením se pustili do boje. Byť nás to na stupně vítězů nepřivedlo, všichni žáci si s chutí zahráli fotbal. Podařilo se nám po povedené akci vsítit gól, kdy po rohovém kopu Jana Souhrady a aktivním napadání našich hráčů skončil po střele Matěje Gabča míč v síti Základní školy Kynšperk. V dalších zápasech se nám již branku vstřelit nepovedlo, trénovali jsme obranou fázi hry. Vzhledem k dobrým výkonům v obraně se nám podařilo obsadit 7. místo. Náš fotbalový tým je mladý, plný hráčů s chutí do hry. Jsem si jistý, že se nám v dalších letech v zápasech povede lépe.

Tomáš Souhrada, DiS.

Foto zde