image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Havlíčkovka hledá SUPERSTAR

Havlíčkovka hledá SUPERSTARDatum konání:
15.2.2023

1.února jsme mezi téměř 30 přihlášenými žáky měli za úkol najít superstar. Tato soutěž byla určena pro děti, které se nevěnují zpěvu ,,profesionálně", tj. nenavštěvují výuku zpěvu v ZUŠ. Po těžkém rozhodování naše odborná porota adepty na postup našla! Vybraní žáci nás totiž pojedou reprezentovat do krajského kola prestižní pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Děti předvedly skvělé výkony a my jsme měli obrovskou radost z jejich odvahy vystoupit. Ve starší kategorii nás velmi mile překvapila písní od Karla Gotta Nela Křížová z 8.A, Saša Bodnarchuk z 9.A si vybrala krásnou ukrajinskou píseň a Dominik Perský z 9.B zvolil pro změnu ukázku z romské kultury. V mladší kategorii zaznělo mnoho písní lidových a do Karlových Varů odborná porota posílá Káju Kindrata ze 3.B, Amálku Vopatovou ze 4.A a Elu Grajcarovou ze 3.A.  Bratři Dominik a Robert Perští nás budou také reprezentovat v duetu. Musím zkonstatovat, že nultý ročník se vydařil, a já doufám, že tuto tradici si udržíme i do dalších let, protože máme na naší škole opravdu nadané zpěváky.  Všem přejeme mnoho štěstí.

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

 

Superstar.jpg

 

 

Foto zde