Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Havlíčkovka hledá SUPERSTAR

Havlíčkovka hledá SUPERSTARDatum konání:
15.2.2023

1.února jsme mezi téměř 30 přihlášenými žáky měli za úkol najít superstar. Tato soutěž byla určena pro děti, které se nevěnují zpěvu ,,profesionálně", tj. nenavštěvují výuku zpěvu v ZUŠ. Po těžkém rozhodování naše odborná porota adepty na postup našla! Vybraní žáci nás totiž pojedou reprezentovat do krajského kola prestižní pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek. Děti předvedly skvělé výkony a my jsme měli obrovskou radost z jejich odvahy vystoupit. Ve starší kategorii nás velmi mile překvapila písní od Karla Gotta Nela Křížová z 8.A, Saša Bodnarchuk z 9.A si vybrala krásnou ukrajinskou píseň a Dominik Perský z 9.B zvolil pro změnu ukázku z romské kultury. V mladší kategorii zaznělo mnoho písní lidových a do Karlových Varů odborná porota posílá Káju Kindrata ze 3.B, Amálku Vopatovou ze 4.A a Elu Grajcarovou ze 3.A.  Bratři Dominik a Robert Perští nás budou také reprezentovat v duetu. Musím zkonstatovat, že nultý ročník se vydařil, a já doufám, že tuto tradici si udržíme i do dalších let, protože máme na naší škole opravdu nadané zpěváky.  Všem přejeme mnoho štěstí.

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

 

Superstar.jpg

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.