Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Jarní výstava v kulturním domě.

Jarní výstava v kulturním domě.Datum konání:
31.3.2017
Datum ukončení:
2.4.2017

Ve dnech 30.3. – 1.4. jsme společně s obyvateli a návštěvníky Kraslic mohli navštívit Jarní výstavu, která se již tradičně konala v Domě kultury Kraslice. Žáci naší školy se na ní také podíleli, a tak jim samozřejmě udělalo radost, když viděli své výtvory. Obdivovali jsme také výstavky ostatních škol a školek, umění háčkování, paličkování, drátkování, keramiku a další výtvory nesmírně šikovných rukou. Výstava se všem moc líbila.

Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.