image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kdo se stal držitelem Putovního poháru ředitele školy v sálové kopané?

Kdo se stal držitelem Putovního poháru ředitele školy v sálové kopané?Datum konání:
31.3.2022

Dne 30.března 2022 jsme opět pořádali turnaj v sálové kopané o Putovní pohár ředitele školy. S nápadem pořádat sportovní klání přišel už v roce 2013 žák Luboš Cina, který první tři ročníky organizoval. Jeho nápad se ujal, tradice pokračuje.

______________________________________________________________________________

Turnaj organizují žáci studijních oborů Nástrojař, Strojní mechanik a Výrobce textilií ve spolupráci s žáky 8. a 9. tříd v tělocvičně Střední školy, základní školy a mateřské školy v Kraslicích. Všechna utkání se hrála v duchu fair play, o což se postarali spravedliví rozhodčí, středoškoláci, David Balog, Martin Nováček, Pavel Hruška a Martin Bílý.

Žákyně střední školy Klaudie Baráková, fotografka turnaje, zachytila nejdůležitější momenty sportovního klání. Středoškolačky Michaela, Šárka, Natálie a Natália pečlivě zapisovaly body.

Na 3. místě se umístil tým 1. ročníku nástrojařů a strojních mechaniků. 2. místo získali žáci třídy 8.A. Účastníci byli odměněni diplomy, koláči a sladkostmi.  

Držitelem hlavní trofeje Putovního poháru ředitele školy v sálové kopané pro rok 2022 se stal tým třídy 9.A ve složení: Marek Bock (kapitán), Petr Rulík, Hubert Farkaš, Tomáš Palivec, František Miko, Daniel Farský a Adam Teuer. Gratulujeme vítězům.

Děkujeme za účast všem spolužákům. Poděkování patří také všem pedagogům, kteří nás podpořili při přípravě na turnaj i během sportovního klání.

 

Michaela, Šárka, Natálie a Nataliia

žákyně 1. ročníku studijního oboru Výrobce textilií