image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Když zaplatíš daně, co dostaneš za ně?

Když zaplatíš daně, co dostaneš za ně?V rámci tohoto projektu se žáci seznámili s existencí veřejných rozpočtů, s rozlišením státního rozpočtu, rozpočtů krajů a obcí, s jejich příjmy a výdaji. Dalším úkolem tohoto projektu bylo, aby si žáci uvědomili, že řada věcí a služeb kolem nich, které dennodenně využívají, jsou financovány z veřejných rozpočtů. Abychom si naše informace, které jsme vyhledávali na internetu a v učebnicích, lépe ucelili, zašli jsme za odborníky. Tímto děkujeme vedoucí odboru ekonomiky a financí Městského úřadu Kraslice Mgr. Romaně Neckářové, vedoucí kontaktního pracoviště úřadu práce v Kraslicích Bc. Dis. Danuši Zelenkové a zástupkyni vedoucí a sociální pracovnici kontaktního pracoviště úřadu práce Mgr. Bc. Adéle Urbanové. Děkujeme za jejich čas, ochotu a přípravu, kterou do našich společných setkání vynaložily.

Mgr. Iva Rödlingová

Projekt Daně 7.A.jpg

 

Foto zde