Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Konverzace v německém jazyce

Konverzace v německém jazyceV úterý 21. února se na naší škole uskutečnila konverzační soutěž v německém jazyce. Odvahu soutěžit mělo osm žáků z 9. třídy. Soutěžící měli před sebou dva úkoly – nejprve mluvili na téma, které si vylosovali, a ve druhé disciplíně měli vytvořit co nejvíce vět, které je napadaly při pohledu na určitý obrázek. Výkony soutěžících byly velmi vyrovnané, ale plyšového medvídka, který byl jako symbol německého hlavního města připraven pro vítěze, si odnesla Ivana Matyášová, jejíž projev byl přirozený a bez gramatických chyb. Druhé místo obsadila Aneta Řežábková a o třetí místo se podělily Natalie Müllerová a Petra Pospíšilová. Pochvalu však zaslouží všichni žáci, kteří se do boje s německou slovní zásobou a gramatikou pustili.

Mgr. M. Bladská

Konverzace v NJ


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.