image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Květen 2023 v MŠ

Květen 2023 v MŠDatum konání:
30.5.2023

Procházky do přírody, pozorování hmyzu pomocí lup a zkumavek. Výlet na farmu Kozodoj. Seznámení s hospodářskými zvířaty, s jejich příbytky a stravou. Povídání si o zvířátkách a jak jsou pro nás důležitá. Prohlídka stád koní. Výlet se nám moc líbil, i když nám počasí nepřálo. Besídka a kavárnička pro maminky. Děti si připravily pro maminky pásmo básní a písní a také dáreček. Následovalo společné vyrábění maminek s dětmi. Maminky napekly dortíky ke kafíčku, za to jim patří náš dík. Výprava do přírody. Pěší výlet přes tři brody na Šindelovou k rybníku Tajch. Počasí nám přálo, užili jsme si spoustu legrace po cestě a na konci nás čekalo opékání vuřtů a sladká odměna.

Kolektiv MŠ

 Květen v MŠ.jpg

 

Foto zde