Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Maturitní ples tříd 4.MI a 4.MS

Maturitní ples tříd 4.MI a 4.MSNáš maturitní ples se uskutečnil po náročných přípravách 4. 2. 2017 v Domě kultury v Kraslicích. I přes nepříznivé chřipkové období přišlo podpořit devět maturantů mnoho hostů. Patřili k nim starosta města Roman Kotilínek, někteří zastupitelé města a pracovníci naší školy. Dobrou atmosféru umocnil kulturní program, jehož součástí bylo vystoupení taneční skupiny R. Rockové, pěvecké vystoupení B. Furišové s hudebním doprovodem žáka deváté třídy naší školy F. Hubla. Celý ples provázela hudební skupina Galaxie z Kynšperka nad Ohří. Slavnostní večer moderoval Ing. K. Ivan. Za klidný průběh plesu bych ráda poděkovala pracovníkům ochranky vedených panem V. Baborovským. O fotografie našeho plesu se postarali Mgr. L. Winkelhöferová a Bc. M. Bartoš. Krásnou modrou výzdobu sálu vytvořila s obrovskou pečlivostí Mgr. E. Litváková. Závěrem bych chtěla také poděkovat za pomoc svým nadřízeným panu Mgr. Z. Pečenkovi a Mgr. P. Poledňákové.
Třídní učitelka Mgr. M. Bladská

článek v pdf 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.