image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Maturitní ples tříd 4.MI a 4.MS

Maturitní ples tříd 4.MI a 4.MSNáš maturitní ples se uskutečnil po náročných přípravách 4. 2. 2017 v Domě kultury v Kraslicích. I přes nepříznivé chřipkové období přišlo podpořit devět maturantů mnoho hostů. Patřili k nim starosta města Roman Kotilínek, někteří zastupitelé města a pracovníci naší školy. Dobrou atmosféru umocnil kulturní program, jehož součástí bylo vystoupení taneční skupiny R. Rockové, pěvecké vystoupení B. Furišové s hudebním doprovodem žáka deváté třídy naší školy F. Hubla. Celý ples provázela hudební skupina Galaxie z Kynšperka nad Ohří. Slavnostní večer moderoval Ing. K. Ivan. Za klidný průběh plesu bych ráda poděkovala pracovníkům ochranky vedených panem V. Baborovským. O fotografie našeho plesu se postarali Mgr. L. Winkelhöferová a Bc. M. Bartoš. Krásnou modrou výzdobu sálu vytvořila s obrovskou pečlivostí Mgr. E. Litváková. Závěrem bych chtěla také poděkovat za pomoc svým nadřízeným panu Mgr. Z. Pečenkovi a Mgr. P. Poledňákové.
Třídní učitelka Mgr. M. Bladská

článek v pdf