image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Mimořádné opatření od 2.11.2020

Mimořádné opatření od 2.11.2020Datum konání:
2.11.2020
Datum ukončení:
20.11.2020

Od pondělí 2.11.2020 bude dále po prázdninách pokračovat distanční vzdělávání na základní i střední škole. Mateřská škola bude otevřena na pracovišti v Kraslicích i v Jindřichovicích.

Jsme školou pověřenou o péči dětí od tří do jedenácti let zaměstnanců vyjmenovaných v nařízení vlády. V pondělí zjistíme zájem a podle výsledku zabezpečíme provoz pro tyto děti v dalším oddělení tak, aby byly skupiny nejvýše desetičlenné. Školní jídelna bude zajišťovat stravování pro zaměstnance, žáky i děti dle jídelníčku bez možnosti výběru (pouze jedno jídlo). V příloze najdete příslušná nařízení vlády. V přiložených souborech najdete podrobnosti nařízení vlády ČR
Uzavření škol
Školy určené pro péči o děti