image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Minifotbal 23 - okresní kolo

Minifotbal 23 - okresní koloDatum konání:
17.10.2023

Dne 17.10.2023 se naši žáci ze 6. a 7. tříd zúčastnili fotbalového turnaje v Sokolově pojmenovaného minifotbal. Hrálo se na jednom z tréninkových hřišť FK Baník Sokolov, konkrétně na hřišti s umělým povrchem. Povrch hřiště i organizace fotbalového turnaje byly bezchybné. Zúčastnilo se celkem 11 týmů. Náš tým složený až na vypůjčeného Jana Souhradu z 5. A z nadšenců fotbalu neměl bohužel šanci proti týmu z Nového Sedla a týmu ze základní školy v ulici Pionýrů ze Sokolova. Obě mužstva byla složena z aktivních fotbalistů a podle toho vypadal průběh zápasu. I přesto se nám podařilo postoupit ze skupiny. V boji o 9. místo jsme však podlehli fotbalovému týmu ze základní školy v ulici Dukelská z Kraslic. I tento tým však byl složen z aktivních hráčů fotbalu. Za naše výkony se ale nemusí naši hráči stydět, nevypustili žádný souboj a často zatápěli i před brankou soupeře. K vyzdvižení byl výkon Petra Pacíka, který byl na pozici útočníka rovnocenným soupeřem ostatním týmům. V obraně byl k vyzdvižení výkon Daniela Fišera, přes kterého se soupeři těžko do našeho obranného pásma  dostávali. Jistotou v bráně byl Jan Souhrada, kterému se často dařilo zachytit téměř ztracené míče, jež mohly skončit gólem v naší síti. Naše fotbalové mužstvo má potenciál v příštích letech se při správném vedení a dostatečném tréninku umístit na vyšších příčkách.  

Tomáš Souhrada, DiS.

Minifotbal 23 - OK.jpg

Foto zde