Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Nová učební pomůcka v textilní dílně SŠ

Nová učební pomůcka v textilní dílně SŠDatum konání:
7.5.2021

Podařilo se nám získat pro naši dílnu malý dřevěný stav (stávek), který bude sloužit nejen jako učební ukázka, ale i jako názorná pomůcka. Žáci si na něm budou zkoušet vlastní výrobu tkanin. Během několika dní se nám podařilo stav navléct a zprovoznit. Některé chybějící doplňky nám pomohli vyrobit žáci našich strojních oborů. Těšíme se, až budeme moci ukázat náš stav i veřejnosti. Na našich Facebookových stránkách se můžete podívat i na krátké video činnosti stroje.

Tkalcovský stávek

Fotogalerie zde:


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.