image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ocenění úspěšných reprezentantů

Ocenění úspěšných reprezentantůDatum konání:
28.6.2023

V závěru školního roku tradičně oceňujeme úspěšné reprezentanty školy. Letos se v tělocvičně školy sešlo 55 žáků, kteří získali medailové umístění v okresních či krajských kolech sportovních a vědomostních soutěží, někteří dokonce několikrát. Určitě největší úspěch zaznamenaly Oleksandra Bondarchuk, která zvítězila v krajském i národním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek, a Sára Červenková, jež nás úspěšně reprezentovala v Dějepisné olympiádě, Biologické olympiádě, Olympiádě v anglickém jazyce i v soutěži Finanční gramotnost. Nejvíce se jí ale dařilo v Olympiádě v českém jazyce – zvítězila v okresním kole, obsadila 3. místo v kole krajském a 4.místo v kole národním. V celkovém hodnocení sportovní ligy škol Sokolovska, kde soutěží 24 škol, obsadil svorně 1. i 2.stupeň naší školy 4.místo a byl tak hodnocen jako nejlepší „nesokolovská“ škola. Upřímně blahopřejeme všem oceněným žákům a děkujeme i dalším dětem, které naši školu reprezentují ve vědomostních i sportovních soutěžích.

Ocenění reprezentantů 1.jpg

Foto zde