Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo ve šplhu - 2.stupeň

Okresní kolo ve šplhu - 2.stupeňDatum konání:
27.2.2023

V úterý 21. února jsme se zúčastnili okresního kola soutěže ve šplhu, které pro všechny týmy připravila ZŠ Školní v Chodově. Výkony soutěžících byly velmi vyrovnané, často rozhodovaly i setiny sekund. Naši kluci nakonec obsadili osmé místo a Jakubu Brizgalovi stačil čas 3,12 s. na čtrnácté místo v soutěži jednotlivců. Děvčata obsadila deváté místo a nejlepší z týmu, Klaudie Řežábková, se s časy pod pět sekund stala desátou nejlepší v okrese. Děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

 

Bc. V. Wagner

 

Foto zdeŠplh - 2.stupeň - OK.jpg


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.