image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský víceboj 2024

Olympijský víceboj 2024Datum konání:
4.4.2024

Naše škola se již potřetí zúčastnila tohoto sportovního projektu, který letos slaví své 10. výročí. Okresní kolo se konalo ve čtvrtek 4. dubna v Sokolově a své síly poměřilo zhruba 180 závodníků. Soutěžilo se v hodu medicinbalem, trojskoku snožmo z místa, dělání leh-sedů po dobu dvou minut a v přeskocích přes švihadlo čtyřmi způsoby. Celá soutěž je směřována k letním olympijským hrám, a tak nakonec přišel na řadu zábavný vědomostní olympijský kvíz. Do soutěže jsme vyslali dva týmy, jeden zkušený a mladší nováčky.  Na medaile jsme sice nedosáhli, ale byla vidět soutěživost, snaha i dobré výsledky. Mezi staršími se nejlépe umístili Julie Šimková na sedmém místě a Lukáš Račko na 9. místě, u mladších žáků se prosadil Lukáš Stropek také se sedmým místem a Eliška Gerdová na desátém místě. Během soutěže naši sportovci zlepšili šest nejlepších výkonů školy. Všem závodníkům děkuji za hezkou reprezentaci školy.

Bc. Vojtěch Wagner

 OVOV.jpeg

Foto zde