Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Organizace vyučování od 17.5.2021

Organizace vyučování od 17.5.2021Datum konání:
17.5.2021

Mateřská škola - Děti do mateřské školy mohou docházet bez omezení (všechny, které jsou přihlášené), Děti nebudou testovány a nemusí mít ve škole roušky. Toto se týká obou tříd v Kraslicích i v Jindřichovicích.

Základní škola -  Nutnost rotační výuky se ruší a vyučování již bude probíhat podle platného stálého rozvrhu. 

Žáci musí mít při vstupu do budovy a po celou dobu pobytu v budově ústa i nos krytá zdravotnickou rouškou nebo obdobným prostředkem.
Tělesná výchova bude probíhat na venkovním hřišti. Žádáme rodiče, aby si jejich děti donesly odpovídající cvičební úbor a obuv.

Střední škola -  bude probíhat výuka odborného výcviku ve všech oborech a všech ročnících dle platného rozvrhu. Teoretická výuka bude dále organizována distanční formou. Pro žáky posledního ročníku budou umožněny konzultace pro přípravu k maturitní a závěrečné zkoušce. Žáci musí mít při vstupu do budovy a po celou dobu pobytu v budově ústa i nos krytá zdravotnickou rouškou nebo obdobným prostředkem.

Testování žáků antigenními testy:

Všichni žáci základní i střední školy: preventivní antigenní test se provádí s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu. Testování nemusí absolvovat žáci, kteří přinesou potvrzení, že v uplynulých devadesáti dnech prodělali onemocnění COVID 19.
Po celou dobu pobytu ve škole musí mít všichni žáci nos i ústa kryté zdravotnickou rouškou nebo obdobným prostředkem.

Na svačiny a obědy se žáci musí přihlásit na www.strava.cz

 

O dalších změnách vás budeme informovat, jakmile budeme mít dostupné informace. 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.