image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Pochvala studentovi SŠ 1

Pochvala studentovi SŠ 1Datum konání:
25.4.2023

Studenti naší střední školy vykonávají od 2. ročníku odbornou praxi v místních firmách pro uplatnění v oboru, který u nás studují. Andrej Vokurka studuje třetím rokem obor nástrojař. Odbornou praxi vykonává ve společnosti ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. v Rotavě. V průběhu dubna bylo přímo ve výrobním provozu ze strany školy ověřeno, že Andrej si již poradí i s prací na CNC portálové frézce. Mistr pan Lukáš Pacek hodnotí Andreje jako velmi pracovitého a spolehlivého pracovníka, který se již téměř plnohodnotně podílí na výrobním procesu a obsluze moderního strojového parku této významné strojírenské firmy. Vyzdvihl také jeho odbornou připravenost, schopnost čtení technické dokumentace a používání nezbytných měřících přístrojů i kalibrů. Zástupci společnosti by proto byli rádi, kdyby k nim Andrej nastoupil i po vyučení. Přejeme tedy Andrejovi mnoho studijních a pracovních úspěchů. Zaměstnavateli děkujeme za vstřícný a motivační přístup.  

                                                                  Mgr. J. Cimerman 

 

Pochvala studentovi SŠ1.jpg